Головна Мапа сайту Зворотній зв`язок English
ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ
ІННОВАЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Український бізнес висуває великий попит на вітчизняні інноваційні розробки. Їх впровадження залежить від ефективного злиття знань та фінансування.

Нашим завданням є спрямування активів інвесторів у багатообіцяючі інноваційні проекти.


Інноваційним проектом є результат науково-дослідної, дослідно-конструкторської, проектної та технологічної роботи, їх частин, що має самостійне значення та приватне технічне рішення.Інноваційні проекти дають значний техніко-економічний ефект, що сприятиме підвищенню організаційно-технічного рівня виробництва. На жаль, вчені забувають про те, що навіть найкращий продукт, найкращу технологію ще потрібно продати. Багато проектів, створених вченими, навіть при досконалому технічному рішенні є незакінченими, оскільки автори не замислюються ні про можливих споживачів нової продукції, ні про потенційні ринки збуту. Світовий досвід показує, що інноваційні проекти можуть здійснюватись лише у тісній співпраці вченого, інвестора та структури управління процесом впровадження інновацій. Наша компанія здатна визначити ринок збуту для нових розробок, організувати роботу, пов'язану з їх виведенням на ринок, а також знайти інвесторів для реалізації інноваційних ідей.

В Україні є безліч винаходів та розробок, які відносно легко можна розвинути до рівня масового виробництва. Є й інвестори, які готові ризикувати своїми грошима заради того, щоб у майбутньому отримувати надприбутки.

На Заході підприємці звертаються до вчених із проханням за допомогою нових технологій вирішити те чи інше завдання. В Україні, навпаки, існує безліч вже розроблених технологій, проте вони не потрібні промисловим підприємствам.

У процесах запровадження інновацій вважається проблемою відсутність грошей. Але насправді є і гроші, і структура, яка може ефективно управляти проектами комерціалізації інновацій.

Усі інноваційні проекти у своєму розвитку проходять одні й самі стадії. Звичайно, кожен із них має особливості, але деякі аспекти розвитку можна уніфікувати та створити успішну модель масового впровадження інновацій.

Наша компанія слугує надійною сполучною ланкою між світом інноваційних технологій та інвесторами, які готові до ризиків, виправданих високим рівнем прибутковості.

До розгляду приймаються інноваційні ідеї та проекти, що містять технічну новизну, що мають винахідницький рівень, мають інвестиційну привабливість і перспективу промислового впровадження.