Компанія з управління активами
ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ
ВІЗИТНА КАРТКА

Повна назва:

Приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами "Славутич-Інвест"

Код за ЄДРПОУ:

23848885

Адреса:

Україна, 69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 21

Банківські реквізити:

26 50 8 000 55 77 15 ПАТ Універсал Банк, м. Київ 322001

Ліцензії:

Ліцензія на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) Серія АЕ № 642081, строк дії: 11.06.2015 року - необмеженний, дата прийняття і номер рішення про видачу 19.05.2015 № 689.

Голова правленіння:

Ковиліна Аліна Андріївна

ПрАТ "Компанія з Управління Активами "Славутич-Інвест" здійсннює діяльность на підставі Закону України "Про інститути спільного інвестування" та Ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) Серія АЕ № 642081, виданої 19.05.2015 Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Основний напрямок діяльності ПрАТ "КУА "Славути-Інвест" - управління активами корпоративних і пайових інвестиційних фондів.

На цьому етапі розвитку бізнесу з управління активами в Україні більшість інвестиційних компаній є частиною великих фінансово-промислових груп. ПрАТ "КУА "Славутич-Інвест" не входить до жодної з таких груп і є самостійним учасником ринку, що дозволяє діяти абсолютно неупереджено і виключно на користь клієнтів. Наша винагорода повністю залежить від результатів діяльності, і ми цілком зацікавлені у зростанні активів та збереженні репутації надійної фінансової структури.

Компанія з управління активами "Славутич-Інвест" запрошує до співпраці керівників та фінансових директорів виробничих й комерційних структур, банків, страхових компаній та інших підприємств. Наші співробітники завжди зможуть надати професійну консультацію з питань використання венчурних фондів і створити той фонд, який і за структурою і за об`ємами операцій буде відповідати індивідуальним потребам вашого бізнесу.